Emulsio Rinnnova Pelle,pastrues dhe rinovues lekure 375 ml.

Aksesore Shtëpie dhe Pastrimi / Artikuj tё ndryshёm pёr shtёpinё

570 Lekë / cope


Detajet e Produktit

Emulsio Rinnnova Pelle,pastrues dhe rinovues lekure 375 ml.Pastrues specifik per te gjithe artikujt e lekures te cdo ngjyre.Me qumesht Aloe Vera.Ushqen dhe mbron ne thellesi lekuren e zbutur dhe e shkelqen ate.