Palmolive Strawberry Touch Sht,shampo per trupin 500 ml.

Higjena personale / Vaskë dhe dush

320 Lekë / cope


Detajet e Produktit

Palmolive Strawberry Touch Sht,shampo per trupin 500 ml.Shampo per trupin me shije luleshtrydhe.