Lipton Caj Herbal Marocco me mente 20 bustina piramidale.

Kafe dhe Caj / Çaj

190 Lekë / Copë


Detajet e Produktit

Lipton Caj Herbal me mente 20 bustina.

Permbajtja :kanelle (27 %),cikorje,trendafil te eger,lekure portokalli,arome (4.1%),mente (2.4%).


Produkti nuk është aktualisht aktiv.