Lipton Caj,infuzion bimor me molle dhe kanelle 20 bustina piramidale.

Kafe dhe Caj / Çaj

190 Lekë / Copë


Detajet e Produktit

Lipton Caj me molle dhe kanelle 20 bustina .

Permbajtja :gjethe portokalli 29,7 %,kanelle 18.7 %,aromatizues natyrale 15.2 %,trendafil i eger 11.4 %,molle 11 %,ibiskus 5.6 %,bli 5.1 %,rrenje cikore 3.4 %.