Campina Fruttis,kos frutash me luleshtrydhe dhe qershi.

Kos, dhallë dhe yogurt të ndryshëm / Yogurt dhe puding të gatshëm

219 Lekë / Copë


Detajet e Produktit

Campina Fruttis,kos frutash me luleshtrydhe dhe qershi.

4x125gr.