Syoss Curls,shampo per floket e padisiplinuar,me onde dhe kacurrla 750 ml.

Kujdesi për flokët / Shampo

470 Lekë / cope


Detajet e Produktit

Syoss Curls,shampo per floket e padisiplinuar,me onde dhe kacurrla 750 ml.