Klinex Wc Block lime,aromatizues per kaseta WC 55 gr.

Detergjent për pastrimin e sipërfaqeve të ndryshme të shtëpisë / Aksesore banjoje dhe kuzhine

170 Lekë / cope


Detajet e Produktit

Klinex Wc Block lime,aromatizues per kaseta WC 55 gr.