Palmolive Pampering Clay bady wash,xhel dushi me argjile & vaj eukalipti 500 ml.

Higjena personale / Vaskë dhe dush

350 Lekë / cope


Detajet e Produktit

Palmolive Pampering Clay bady wash,xhel dushi me argjile & vaj eukalipti 500 ml.