Medela Strudle coko speculaas,strudel me mbushje cokollate,shije kanelle & mjalt 240 gr.

Për mëngjesin / Biskota dhe amareta

145 Lekë / pako


Detajet e Produktit

Medela Strudle coko speculaas,strudel me mbushje cokollate,shije kanelle & mjalt 240 gr.

x12.