Jotis cherry flovour,puding me shije qershie 75 gr.

Kos, dhallë dhe yogurt të ndryshëm / Yogurt dhe puding të gatshëm

95 Lekë / pako


Detajet e Produktit

Jotis cherry flovour,puding me shije qershie 75 gr.