Oreo Double Creme,biskota me kakao te mbushura me shije vanilje 157 gr.

Për mëngjesin / Biskota dhe amareta

140 Lekë / pako


Detajet e Produktit

Oreo Double Creme,biskota me kakao te mbushura me shije vanilje 157 gr.