Chicco Benessere Vetro 0m +,shishe qelqi 240 ml.

Për fëmijë / Bibiron dhe shishe bibironi

950 Lekë / cope


Detajet e Produktit

Chicco Benessere Vetro 0m +,shishe qelqi 240 ml.

Silicon.