Palmolive Shampo 2in1 Luminous Nourishment, 350 ml.

Kujdesi për flokët / Shampo

160 Lekë / cope


Detajet e Produktit

Palmolive Shampo 2in1 Luminous Nourishment, 350 ml.

Shampo & Balsam 2in1,ushqen floket e thate dhe ndihmon per te ruajtur kacurrelat.