Rezultatet Renditi sipas:
Datës Çmimit më Ulët Çmimit më Lartë

Delimano Perla Chopper,grirese.

Delimano Perla Chopper,grirese. 3,980 Lekë / cope 2,490 Lekë / cope

Delimano Perla Chopper,grirese.

Cosby surprise ball.

Cosby surprise ball. 80 Lekë / cope

Cosby surprise ball.

Insifa mini roll kek me lajthi hazelnut 50 gr.

Insifa mini roll kek me lajthi hazelnut 50 gr. 20 Lekë / cope

Insifa mini roll kek me lajthi hazelnut 50 gr.

Montepulciano D'Abruzzo Itinera,vere e kuqe 75 cl.

Montepulciano D'Abruzzo Itinera,vere e kuqe 75 cl. 990 Lekë / cope

Montepulciano D'Abruzzo Itinera,vere e kuqe 75 cl.

Chicco Natural sensation bath with aloe and chamomille,shampo me aloe dhe kamomil 500 ml.

Chicco Natural sensation bath with aloe and chamomille,shampo me aloe dhe kamomil 500 ml. 840 Lekë / cope

Chicco Natural sensation bath with aloe and chamomille,shampo me aloe dhe kamomil 500 ml.

Plasmon Biscotto dei grandi ai 5 cereali,biskota me 5 cereale 270 gr.

Plasmon Biscotto dei grandi ai 5 cereali,biskota me 5 cereale 270 gr. 270 Lekë / pako

Plasmon Biscotto dei grandi ai 5 cereali,biskota me 5 cereale 270 gr.

Heineken lager beer,birre me 0% alkol kanece 0.33 L.

Heineken lager beer,birre me 0% alkol kanece 0.33 L. 110 Lekë / cope

Heineken lager beer,birre me 0% alkol kanece 0.33 L.

Heineken lager beer,birre me 0% alkol shishe 0.33 L.

Heineken lager beer,birre me 0% alkol shishe 0.33 L. 145 Lekë / cope

Heineken lager beer,birre me 0% alkol shishe 0.33 L.

Felce Azzurra cocco e bamboo,shampo trupi me arome arre kokosi 750 ml .

Felce Azzurra cocco e bamboo,shampo trupi me arome arre kokosi 750 ml . 320 Lekë / cope

Felce Azzurra cocco e bamboo,shampo trupi me arome arre kokosi 750 ml .

Rauch My Tea peach,caj pjeshke 0.5 L.

Rauch My Tea peach,caj pjeshke 0.5 L. 70 Lekë / cope

Rauch My Tea peach,caj pjeshke 0.5 L.

Looney Tunes gel doccia shower gel,shampo per femije 250 ml.

Looney Tunes gel doccia shower gel,shampo per femije 250 ml. 250 Lekë / cope

Looney Tunes gel doccia shower gel,shampo per femije 250 ml.

Frutomania Smothie Aronia Berry,leng boronice e zeze 1 L.

Frutomania Smothie Aronia Berry,leng boronice e zeze 1 L. 590 Lekë / cope

Frutomania Smothie Aronia Berry,leng boronice e zeze 1 L.

Dr.Oetker Mousse cokolade,embelsire me shije cokollate 92 gr.

Dr.Oetker Mousse cokolade,embelsire me shije cokollate 92 gr. 170 Lekë / cope

Dr.Oetker Mousse cokolade,embelsire me shije cokollate 92 gr.

Dr.Oetker cokolade,milkshake me shije cokollate 36 gr.

Dr.Oetker cokolade,milkshake me shije cokollate 36 gr. 60 Lekë / cope

Dr.Oetker cokolade,milkshake me shije cokollate 36 gr.

Dr.Oetker jagode,milkshake me shije luleshtrydhe 36 gr.

Dr.Oetker jagode,milkshake me shije luleshtrydhe 36 gr. 60 Lekë / cope

Dr.Oetker jagode,milkshake me shije luleshtrydhe 36 gr.