Ofertat Speciale Renditi sipas:
Datës Çmimit më Ulët Çmimit më Lartë

Alegria,hurma arabie 150 gr.

Alegria,hurma arabie 150 gr. 110 Lekë / Copë 100 Lekë / Copë

Alegria,hurma arabie 150 gr.

Lovelygirl,mbathje normale per femra.

Lovelygirl,mbathje normale per femra. 350 Lekë / Copë 270 Lekë / Copë

Lovelygirl,mbathje normale per femra. Bianco.

Lovelygirl selly,mbathje normale per femra.

Lovelygirl selly,mbathje normale per femra. 330 Lekë / Copë 260 Lekë / Copë

Lovelygirl selly,mbathje normale per femra. Nr.2 ngjyre blu e erret.

Campina Fruttis,kos frutash me luleshtrydhe/pjeshke dhe frut pasioni 4x125gr.

Campina Fruttis,kos frutash me luleshtrydhe/pjeshke dhe frut pasioni 4x125gr. 215 Lekë / Copë 175 Lekë / Copë

Campina Fruttis,kos frutash me luleshtrydhe/pjeshke... më shumë

Nivea,krem per fytyren 150 ml.

Nivea,krem per fytyren 150 ml. 290 Lekë / Copë 269 Lekë / Copë

Nivea,krem per fytyren 150 ml.

 Calve Classica,majonezë 500 ml.

Calve Classica,majonezë 500 ml. 240 Lekë / Copë 210 Lekë / Copë

Calve Classica,majonezë 500 ml. Produkt Italian.