app android

Produkte në Ofertë
më shumë

Primo leng pjeshke bidon pet 1.5 l.

Primo leng pjeshke bidon pet 1.5 l.

160 Lekë / cope

Dr. oetker krem per torta me shije vanilie 140 gr.

Dr. oetker krem per torta me shije vanilie 140 gr.

230 Lekë / cope

Rayjon's Shampo per zbokthin 400 ml.

Rayjon's Shampo per zbokthin 400 ml.

340 Lekë / cope

309 Lekë / cope

 Calve Classica,majonezë 500 ml.

Calve Classica,majonezë 500 ml.

240 Lekë / Copë

210 Lekë / Copë

Spar Super Green freshness,pluhur per lavatrice me 60 larje 5.1 kg.

Spar Super Green freshness,pluhur per lavatrice me 60 larje 5.1 kg.

769 Lekë / cope

Gallino Blanca Avecrem,koncentrat pule 80 gr.

Gallino Blanca Avecrem,koncentrat pule 80 gr.

55 Lekë / pako

39 Lekë / pako

Muller Yogurt Cremoso Cocco in pezzi,kos frutash me arre kokosi 500 g.

Muller Yogurt Cremoso Cocco in pezzi,kos frutash me arre kokosi 500 g.

250 Lekë / cope

199 Lekë / cope

Despar Farina Tipo 0, 1 kg.

Despar Farina Tipo 0, 1 kg.

105 Lekë / cope

75 Lekë / cope

Rayjon's Shampo per zbokthin 250 ml.

Rayjon's Shampo per zbokthin 250 ml.

240 Lekë / cope

100 Lekë / cope

Lovelygirl selly,mbathje normale per femra.

Lovelygirl selly,mbathje normale per femra.

330 Lekë / Copë

260 Lekë / Copë

Produktet e Fundit
më shumë

Bref Color aktiv lavender,aromatizues WC i ngurte me arome levande 50 gr.

Bref Color aktiv lavender,aromatizues WC i ngurte me arome levande 50 gr.

180 Lekë / cope

Always everyday fresh & protect,peceta mujore normale 20 cope.

Always everyday fresh & protect,peceta mujore normale 20 cope.

165 Lekë / pako

Always everyday fresh & protect,peceta mujore normale 40 cope.

Always everyday fresh & protect,peceta mujore normale 40 cope.

270 Lekë / pako

Gillette Skinguard sensitive,brisk per rroje me 1 koke dhe 2 tehe.

Gillette Skinguard sensitive,brisk per rroje me 1 koke dhe 2 tehe.

990 Lekë / cope

Garnier Fructis Goji color resist,shampo per floke te lyer 400 ml.

Garnier Fructis Goji color resist,shampo per floke te lyer 400 ml.

320 Lekë / cope

Garnier Fructis Sos repair,shampo per riparimin e flokeve 400 ml.

Garnier Fructis Sos repair,shampo per riparimin e flokeve 400 ml.

320 Lekë / cope

Garnier Fructis Coconut Water,shampo per floke me rrenje te yndyrshme dhe maja te thata 400 ml.

Garnier Fructis Coconut Water,shampo per floke me rrenje te yndyrshme dhe maja te thata 400 ml.

320 Lekë / cope

Sole Piatti limone verde,detergjent per larjen e pjatave me limon jeshil 1100 ml.

Sole Piatti limone verde,detergjent per larjen e pjatave me limon jeshil 1100 ml.

140 Lekë / cope

Sole Piatti oxi,detergjent per larjen e pjatave 1100 ml.

Sole Piatti oxi,detergjent per larjen e pjatave 1100 ml.

140 Lekë / cope

Sole Piatti aceto,detergjent per larjen e pjatave me aceto 1100 ml.

Sole Piatti aceto,detergjent per larjen e pjatave me aceto 1100 ml.

140 Lekë / cope

Vinci liquore Ambuca,liker 70 cl.

Vinci liquore Ambuca,liker 70 cl.

1,250 Lekë / cope

Dr.Oetker Vitalis Knusper Plus nuss mischung,musli me lajthi 450 gr.

Dr.Oetker Vitalis Knusper Plus nuss mischung,musli me lajthi 450 gr.

570 Lekë / cope

Scacco Vino Bianco,vere e bardhe kuti 5 L.

Scacco Vino Bianco,vere e bardhe kuti 5 L.

1,800 Lekë / pako

Luglio Olio di sansa di oliva,vaj ulliri 1 L.

Luglio Olio di sansa di oliva,vaj ulliri 1 L.

380 Lekë / cope

Nivea Black & White invisible Silky Smooth,deodorantë per femra 150 ml.

Nivea Black & White invisible Silky Smooth,deodorantë per femra 150 ml.

270 Lekë / cope